המלצות ועדכונים
חדשות RSS
Fri, 25 Jul 2014 03:31:00 +0300
עיקרי החדשות
רוצים המשכיות: 13 חיילים חתמו על צוואה ביולוגית


13 מילואימניקים מילאו את המסמך המשפטי מאז תחילת מבצע צוק איתן, שלפיו קרוב משפחה יכול להשתמש בזרעם כדי להביא ילדים אם ימותו במהלך הקרבות. זה חשוב להם כמו החיים עצמם


Fri, 25 Jul 2014 09:46:00 +0300
עיקרי החדשות
זה היעד, משמאל: צפו בתקיפה משולבת אוויר-ים


דובר צהל פרסם סרטון שבו אפשר להתרשם משיתוף הפעולה בין החילות. חיל האוויר מכוון ירי של חיל הים ומשמיד מחסן של אמצעי לחימה בעזה


Fri, 25 Jul 2014 07:55:00 +0300
עיקרי החדשות
יוזמה חדשה של קרי: הפסקת אש של שבוע החל מיום ראשון


שר החוץ של ארהב הציע לחמאס ולישראל לנהל מגעים להפסקת אש ממושכת במשך אותו שבוע. ישראל מעוניינת להשאיר כוחותיה ברצועה בזמן המגעים. חמאס הסכים עקרונית, אך מעמיד תנאים


Fri, 25 Jul 2014 09:33:00 +0300
עיקרי החדשות
חוסל ראש מערך ההסברה של הגיהאד האיסלאמי


סלאח אבו חוסיין חוסל בידי כוחות משולבים של צהל ושבכ. לפי דיווחים פלסטינים, יחד איתו נהרג גם בנו בן ה-15 ו-11 נפצעו. מצהל נמסר כי ביממה האחרונה חוסלו 40 מחבלים


Fri, 25 Jul 2014 11:8:00 +0300
עיקרי החדשות
החשוד המידי: מי עזר לחמאס להקים את עזה תחתית?


ההערכה היא שחמאס נעזר בישות מדינתית כדי לרשת את הרצועה בבונקרים ובמנהרות. ישראל כנראה ידעה אך העדיפה להתעלם. וגם: מה יכול למנוע עימות נוסף בעזה, ומה חושבים עלינו שם?


 

 

 

טריילרים חדשים 2012

 

 

 

לופר

בעתיד, אופציית המסע בזמן כבר אפשרית, אבל היא לא חוקית, ורק ארגוני פשע משתמשים בה. במציאות זו, גיבור הסרט ג'ו (ג'וזף גורדון לויט) משמש "לופר". כלומר, הוא רוצח שכיר עם תפקיד אחד בלבד - לחכות לקורבן שיישלח אליו מהעתיד, להרוג אותו, ולהיפטר מהגופה. הוא מקבל משכורת גבוהה, נוהג במכונית מפוארת, ונהנה מסמל סטטוס ששמור ליחידי הסגולה שמשתייכים ליחידת הלופרים.לכאורה, חייו של ג'ו מושלמים, אבל כל זה משתבש יום אחד, בעת שהוא מזהה את אחד הקורבנות שלו שנשלחו מהעתיד כגרסה המבוגרת שלו עצמו (ברוס וויליס).

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

שומרים על השכונה

שומרים על השכונה" היא קומדיית מדע בדיוני בכיכובם של בן סטילר, וינס ווהן, ג'ונה היל וקומיקאים אחרים.
בעיירת פרברים שקטה במרכז ארצות הברית, פשע נוראי מערער את השלווה יום בהיר אחד. אוון, איש משפחה שקט שבחר לחיות בעיירה בגלל השלווה שבה ומבקש לשמר אותה, מחליט ליצור בעקבות כך "משמר שכונתי" של אזרחים מודאגים. אלה, לתקוותו, יוכלו לשים עין על כל פעילות חשודה.
שלושה משכניו של אוון מחליטים להצטרף לקבוצה. כל אחד עושה זאת מסיבותיו שלו, ו אף אחת מהן לא קשורה לדאגתם לביטחונם האישי:    בוב מחפש תירוץ טוב לברוח מן הבית ומבתו הסוררת לכמה לילות בשבוע; פרנקלין, שנדחה על ידי האקדמיה לשוטרים, רוצה להוכיח כי הוא ועוד איך כשיר לאחוז בנשק; וג'מרקוס סתם לא מצא דבר טוב יותר לעשות עם הזמן שלו וגם חושב שהפעילות במשמר תעזור לו להשיג בחורות.
אף אחד מן הארבעה לא חושב שהפרויקט הזה יוביל אותם להרפתקאות מסעירות, אבל אז מתגלה טעותם: בשעה שהם מגלים במקרה כי חייזרים המתחזים לאזרחים רגילים השתלטו על העיירה, אין להם ברירה אלא לצאת ולהציל את השכונה שלהם ואת העולם כולו מהשמדה מוחלטת.


למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

זיכרון גורלי 2012

Total Recall
דאגלס קוויד, הוא עובד במפעל ויש לו אישה יפה שהוא אוהב, למרות זאת, הרעיון של השתלת זכרון של חופשה דמיונית בתור מרגל נראת לו מאוד מפתה. אבל שתהליך ההשתלה משתבש, קוויד הופך להיות מבוקש. הוא מוצא את עצמו במנוסה מהמשטרה. הוא יוצר קשר עם המורדים והוא מנסה למצוא את המנהיג שלהם. הקיו הדק בין המציאות לדמיון הופך להיות מטושטש.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

טד (2012)

טד" הוא הסרט העלילתי הארוך הראשון שביים סת מקפרלן - מי שידוע כיוצר סדרת האנימציה הפולחנית "איש משפחה", ועמד גם מאחורי "אבא אמריקאי" ו"המופע של קליבלנד".
גיבור הסרט, שאותו מגלם מרק וולברג, הוא ג'ון בנט - אדם מיושב, שלכאורה נראה כמו האבטיפוס של הצעיר האמריקאי המצליח. אולם, יש משהו יוצא דופן בחיים שלו - בעודו ילד, הביע משאלה כי דובי הצעצוע שלו יקום לתחייה, וזה אכן קרה. מאז, הדובי ממשיך להלך בצדו, ולמעשה אף מתפקד כחברו הטוב ביותר.
האיש והדובי חיים בהרמוניה, עד שיקירת לבו (מילה קוניס) של ג'ון מתחילה מן הסתם להתנגד לנוכחותו של הדובי בחייו - לא רק בגלל הביזאריות המובנית של העניין, אלא גם מפני שטוד הוא דובי בוטה, בטלן ומעיק.
אז מה יבחר ג'ון - באהובתו או בחברו הטוב ביותר? באנשים או בדובי? בבגרות או בילדות?
נוסף לבימוי הסרט, מקפרלן גם תורם את קולו לדמותו של טד, והוא גם כתב את התסריט, יחד עם שני שותפיו הוותיקים מ"איש משפחה", וולזלי ווילד ואלק סולקין.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

 

בלתי נשכחים 2

"בלתי נשכחים 2" הוא פרק נוסף בסדרת סרטי הפעולה המאגדת את גדולי כוכבי הפעולה הוותיקים. בעוד בסרט הקודם ארנולד שוורצנגר וברוס וויליס הגיחו רק לכמה שניות וכל כובד המשקל הוטל על כתפיו של סילבסטר סטאלון, הרי שהפעם שני חבריו משכבר הימים כבר ממלאים תפקיד מרכזי בעלילה. כמו כן, בצדם יככבו שני שחקני חיזוק מנוסים נוספים - צ'אק נוריס וז'אן קלוד ואן דאם. חוץ מזה, ג'ייסטון סטיית'ם וג'ט לי עדיין כאן, כמו גם כמה מן המרביצנים האחרים שכיכבו בפרק הקודם, למשל טרי קרוז ורנדי קוטור.
חלק מאלה משחקים את הטובים בסרט, חלק אחר את הרעים, וברור כי העימות ביניהם יהיה קרב ענקים.
את הפרק הקודם סילבסטר סטאלון גם ביים, אבל הפעם הוא הפקיד את השרביט בידיו של אחר - סיימון ווסט, מי שביים בין השאר את "קון אייר".
שינוי נוסף הוא שבניגוד לפרק הקודם והרציני למדי, "בלתי נשכחים 2" שופע הומור, ובעיקר הומור עצמי.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

זהות גנובה  2012

"זהות גנובה" הוא הפרק הרביעי בסדרת סרטי הריגול, השואבת את השראתה מספריו של רוברט לדלום. זהו למעשה המשכון של "זהות כפולה", "זהות במלכודת" ו"זהות אבודה", בהבדל עקרוני אחד – הפעם הגיבור אינו סוכן העילית ג'ייסון בורן, שאינו נוכח בהתרחשויות אלא מוזכר בהן, כי אם סוכן בשם אהרון קרוס. מגלם אותו ג'רמי רנר, שפרץ ב"מטען הכאב" ואז ב"גנב עירוני", וכיכב גם ב"משימה בלתי אפשרית: קוד הצללים" וב"הנוקמים".
"זהות גנובה" מתרחש בתקופת זמן חופפת פחות או יותר לזו שבשלושת הפרקים הקודמים, ומופיעים בה כמה מדמויות המשנה שהופיעו באלה. דרך הסיפור של קרוס, היא שופכת אור חדש על מעלליו של בורן ועל ה-CIA בכלל.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

סקייפול 2012 - SKYFALL

הסרט סקייפול הוא המשך לסרטי ג'יימס בונד בכיכובו של דניאל קרייג. נאמנותו של ג'יימס בונד ל-M עומדת למבחן כאשר דברים מעברה חוזרים לרדוף אותה. כאשר MI6 מותקפים, הסוכן 007 חייב להתחקות אחרי האיום ולחסל אותו, לא משנה עד כמה מחיר אישי הוא צריך לשלם.


למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

הדיקטטור 2012

הדיקטטור" היא קומדיה פרועה בכיכובו של סשה ברון-כהן. הוא מגלם בה עריץ מזרח-תיכוני, המבוסס באופן מובהק על דמותו של הדיקטטור העירקי סאדם חוסיין ואף שאב השראה מספרו "Zabibah and the King". הוא מתאר את המפגש שלו עם המערב, עם מנהיגיו ועם חתיכותיו, ואת מעלליו האנטי-דמוקרטיים בעליל. כל זה מותח עד הקצה את גבולות ההומור הפרוע, הטעם הטוב והפוליטקלי-קורקט.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

 

זה הבן שלי 2012

עוד בימי נעוריו, דוני (אדם סנדלר), הביא לעולם ילד, טוד (אנדי סמברג) וגידל אותו כאב יחיד עד ליום הולדתו ה-18. כעת, אחרי שלא ראו אחד את השני במשך שנים, עולמו של טוד מתחיל להתסק בערב חתונתו כאשר דוני, אורח לא מוזמן, מופיע לפתע. בניסיון נואש ליצור חיבור מחודש עם בנו, דוני חייב כעת להתמודד עם השלכות ההורות הקלוקלת שלו.

 

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

נעולים 2012

"נעולים" הוא סרט פעולה המשלב בין אקשן, מתח ומדע בדיוני. הוא מציג את סיפורו של אסיר (גאי פירס) המרצה עונש על לא עוול בכפו לאחר שהופלל באשמת ריגול נגד ארצות הברית. ההזדמנות לצאת לחופשי מגיעה בשעה שהממשלה מציעה לו שחרור תמורת חילוץ בתו של הנשיא, שנחטפה אי שם בחלל החיצון. כיוון שהוא ידוע כאיש הכי מסוכן בסביבה, הם מניחים שהוא היחיד שיוכל לעמוד במשימה בהצלחה, אבל היא מתגלה כמסובכת עד כדי כך שהיא קשה גם לו..

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

אמריקן פאי האיחוד 2012

אמריקן פאי: האיחוד" הוא הפרק השביעי בסדרת קומדיות הנעורים המצליחה, והראשון מזה שבע שנים שמגיע לבתי הקולנוע.
הפעם, חוזר הסרט לגיבורים המקוריים והבלתי נשכחים - סטיפלר, ג'ים, מישל וכל השאר. כל אלה כבר נעשו לאנשים בוגרים, לפחות במובן הפיזי של המילה, אם כי לא בטוח שגם מבחינה מנטלית. כולם נפגשים מחדש לרגל פגישת המחזור של התיכון שלהם, שמזמנת לנו את התפריט הקבוע של "אמריקן פאי": כלומר, הרבה הומור גס.
כזכור, הפרק הראשון של "אמריקן פאי" יצא ב-1999. הוא היה הצלחה גדולה, ונעשו לו שני המשכונים קולנועיים. לאחר מכן הגיעו ארבעה פרקים נוספים, ואלה דילגו על המסך הגדול ושוגרו ישירות למסך הקטן.
"אמריקן פאי: האיחוד" גם אסף מחדש את צוות השחקנים של הסרט הראשון - שון וויליאם סקוט כסטיפלר, ג'ייסון ביגס כג'ים, טארה ריד כוויקי, אליסון הנינגן כמישל וכמובן גם יוג'ין לוי וג'ניפר קולידג' כמבוגרים הלא אחראים במיוחד.
ביימו את הסרט היידן שלוסברג וג'ון הורביץ, שכתבו וביימו את הפרק השני של "הרולד וקומר" ולכן מנוסים היטב בקומדיות פרועות.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

נקודת שבירה 2012

ג'רמי ריינס, סוכן CIA, מתעורר בחשכה, הוא מבוהל, קשה לו לנשום, קשה לזוז, הוא לכוד בסרט נקודת שבירה. האור היחיד בחשכה מגיע מספרות דיגיטליות אדומות, שעון שסופר לאחור. הוא זועק לעזרה, אף אחד לא שומע. ואז מגיע קול נהמת מנוע, והתמונה מתבררת, הוא לכוד בתא המטען של מכונית נוסעת, בתוך כלוב זכוכית. מי לכד אותו, ולמה. במהרה הוא מוצא בתוך כלוב הזכוכית מכשיר קשר, פנס וגלויה. כשהוא קורא את כתב היד מאחורי הגלויה נשימתו נעצרת. עכשיו הוא מבין למה הוא נחטף. מישהו מנסה לסחוט ממנו מידע, את מיקום ה"סלע השחור" - המחבוא הסודי ביותר של נשיא ארצות הברית בשעת התקפת טרור.
במהרה הוא יבין שהחוטפים ישתמשו בכל האמצעים בכדי לסחוט ממנו את המידע, במכשיר הקשר הוא שומע את קולה של אשתו – מישהו מסתובב בחצר הבית שלהם, וזאת רק ההתחלה. מתח עוצר נשימה. 90 דקות בתוך תא מטען של מכונית, אדם אחד מאויים, ונקודת שבירה מתקרבת – האם יגלה את הסוד שרק מעטים יודעים? הספרות בשעון הסופר לאחור מתקרבות לאפס וג'רמי מבין שהמכונית ממולכדת.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

למה לצפות כשאתם מצפים

"למה לצפות כשאתם מצפים" היא קומדיה רומנטית עטורת כוכבים. הסרט מבוסס על סדרת ספרי הכנה להריון, שמכרו עשרות מיליוני עותקים ברחבי העולם.
"למה לצפות כשאתם מצפים" עוקב אחר גורלותיהם המצטלבים של כמה זוגות, השונים מאוד זה מזה אבל דבר אחד משותף להם: כולם מצפים ללידת ילדיהם, וכולם מגלים כי תשעת החודשים הללו יביאו עליהם הרפתקאות לא צפויות. חלק מהם תיכננו את ההריון וחלק לא, חלק מצפים רק לילדים וחלק בו בזמן גם לנכדים וכיוצא בזה, אבל בסופו של דבר, כולם באותה סירה.קירק ג'ונס, שהיה אחראי בעבר ל"נני מקפי" המשובח עם אמה תומפסון, וכבר עמד מאחורי המצלמה ביצירה אמריקאית אחת - "כולם בסדר" עם רוברט דה-נירו.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

TRANSIT - טרנזיט


כנופיית פושעים נמלטת מזירת הפשע כשבידה תיק עם ארבעה מיליון דולר. במקביל לשוד יוצאת לדרכים משפחה אמריקאית ממוצעת במטרה לערוך פיקניק על שפת נהר פסטורלי. בצירוף מקרים גורלי מצטלבות דרכיהן של המשפחה והכנופיה, והמצב משתבש...

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

אנקת גבהים-WUTHERING HEIGHTS


"אנקת גבהים" הוא העיבוד הספרותי הראשון שלך. שני סרטייך הקודמים התבססו על תסריטים מקוריים שכתבת והם ניחנו בסיפורים בעלי הקשר חברתי אקטואלי ובסגנון בימוי ריאליסטי. מדוע בחרת דווקא בנובלה הנודעת של אמילי ברונטה כבסיס לסרט השלישי שלך?
 
השאלה שלך מובנית לחלוטין, זה אכן נראה מוזר. ההחלטה לביים את הסרט הזה הייתה מוזרה גם בעבורי, כך שאני משוכנעת שכלפי אנשים חיצוניים ליצירה הדבר מתפרש כאקט הזוי.  אני מעולם לא הייתי חובבת גדולה של עיבודים ספרותיים לקולנוע ותמיד האמנתי שספרות מדברת בשפה אחרת לחלוטין מזו של הקולנוע. זהו עניין עקרוני –איזו הצדקה ישנה ליוצר קולנוע להתעסק מחדש ביצירה שהיא כבר שלמה ומגובשת על הנייר?

למידע וצפייה לחץ >>

 

 


 

מפצח האגוזים בתלת מימד

הסיפור הקלאסי והאהוב של "מפצח האגוזים"- שנתן את ההשראה למלחין הרוסי צ'ייקובסקי ליצור את המוזיקה לבלט המוכר, קורם עור וגידים והופך להרפתקה עוצרת נשימה בשילוב אפקטים מיוחדים בסגנון הרי פוטר בתלת-מימד, בהשקעה של 90 מיליון דולר, על פי  דמיונו של הבמאי אנדריי קונצ'לובסקי.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

בן של אף אחד | THE SON OF NO ONE

שוטר צעיר מקבל את אחריות הפיקוד על שכונת קווינס שבניו יורק – אותה שכונה שבה הוא בילה את ילדותו. כאשר סוד מעברו מאיים להיחשף, הוא ומשפחתו עומדים בפני סכנה ממשית.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 


 

הנרי הנורא | HORRID HENRY

הכירו את הנרי – המנהיג של "כנופיית היד הסגולה" וילד שובב במיוחד שזוכה לכינוי "הנרי הנורא". הנרי החליט להקדיש את שנות ילדותו למען מאבק בשלטון המבוגרים, אך נראה שהפעם הוא עומד בפני תבוסה...
הכול מתחיל כאשר הנרי כושל, פעם נוספת, להגיש את שיעורי הבית שלו ומייצר שרשרת של אירועים שתוביל אותו לכדי כריתת ברית מפתיעה עם מודי מרגרט, השכנה המעצבנת שממול, ואחיו הנודניק, "פיטר המושלם".  

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

 

המבריח | סחורה מוברחת | CONTRABAND

המבריח המיתולוגי כריס פאראדיי (מארק וולברג) עזב את חיי הפשע לטובת חיי משפחה - אישה ושני בנים. אבל אחרי שגיסו, אנדי, מפשל בעסקת סמים של הבוס חסר הרחמים שלו, טים בריגס (ג'ובאני ריביזי), כריס נאלץ לשוב לעסוק במה שהוא עושה טוב יותר מכולם – הברחות.
בעזרת חברו הטוב סבסטיאן אבני (בן פוסטר) כריס מרכיב במהירות צוות שכולל את חבר הילדות דני ריימר (לוקאס האס). הרעיון הוא להגיע לפנמה ולשוב עם מיליונים בשטרות מזויפים. את התרגיל הזה עליהם לעשות מתחת לעיניו החשדניות של קפטן האונייה (ג'יי.קיי סימונס), שההיסטוריה הארוכה שלו עם אביו של כריס גורמים לו לחשוד אפילו יותר בפאראדיי הצעיר. התכנית משתבשת במהרה וכשלרשותם רק שעות ספורות עד לרגע בו הם צריכים להחזיר את הכסף. כריס צריך להשתמש במיומנויות שלו כדי לנווט בהצלחה את הרשת הפלילית, ולמנוע ממנה ליפול לידיהם של סוחרי הסמים האכזריים מפנמה כמו גונזלו (דייגו לונה), שוטרים ורוצחים שכירים, ולפני שאשתו קייט (בקינסייל) ושני בניו יסומנו כמטרה

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

 

כרוניקה בזמן אמת / CHRONICLE

אנדרו דטמר בן ה-17 הוא בן לאב מתעלל ואמא חולה סופנית. הוא מצלם כל רגע בחייו כדי שתהיה לו עדות להתעללות של אביו. ערב אחד אנדרו, בן דודו מאט וסטיב, ה'קול' של בית הספר, מוצאים חפץ לא מוכר בשדה. הם מגלים שהחפץ הזה גורם לדברים משונים ביותר- פתאום הם מצליחים להזיז חפצים בכוח המחשבה בלבד. כשהשלושה לומדים לשלוט בכוחות החדשים שלהם, הם תחילה משתמשים בהם ועושים מתיחות לחבריהם, אבל הכוח הרב שבידיהם ומערכת היחסים מלאת האגו שביניהם מאלצת אותם לקבוע חוקים שיגדירו את השימוש בכוחות. בעקבות תאונה מסתורית, אחד משלושתם מת, והדבר מכניס את אנדרו לדיכאון. הוא מתחיל לנצל את כוחותיו לצרכיו האישיים, ומתחיל לעשות בהם שימוש בעייתי מבחינה מוסרית. מעשיו של אנדרו גורמים לו לבסוף להיעצר. כשהוא משתחרר הוא מתחיל להשתולל ולזרוע הרס ברחובות סיאטל. חברו שנשאר בחיים, הוא היחיד שיכול לעצור את אנדרו. הסרט מציג את מערכת היחסים בין השניים שנאלצים ללמוד לשלוט בכוחות יוצאי דופן, וביצרים הטבעיים שלהם עצמם.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

רחוב ג'אמפ 21 (2012) 21 Jump Street

שמידט (ג'ונה היל) וג'נקו (צ'נינג טאטום) יותר ממוכנים לעזוב את בעיות גיל ההתבגרות שלהם מאחור. הם מצטרפים ליחידת משטרה חשאית, ומנצלים את הופעתם החיצונית כדי להיות סוכנים חשאיים בקרב תלמידי תיכון. את האקדח והשכפ"ץ הם מחליפים בתיק בית ספר, ומסכנים את חייהם כשהם נכנסים לחקירת רשת סמים אלימה. הם מגלים שבית הספר הפך לאלים ולשונה לגמרי מאיך שהם עזבו אותו כמה שנים קודם, אבל נאלצים גם להתמודד עם המתח והלחץ שכרוך בלהיות מתבגר- דבר שחשבו שכבר השתחררו ממנו.
רחוב ג'אמפ 21 (2012) 21 Jump Street

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

התמוטטות   |2012 |  Margin Call

קווין ספייסי, ג'רמי אירונס, דמי מור, פול בטני וסטנלי טוצ'י מככבים בסרט המתאר בקצב מסחרר את המאורעות וההתרחשויות שגרמו לשינוי עולמי ביום שלפני המפולת הגדולה בבורסות העולם בשנת 2008.

בסיטי של ניו יורק, באחת מחברות ההשקעה הגדולות, הרווחים עצומים, המתח גדול וכל שניה חשובה בכדי לשרוד. 24 שעות לפני הנפילה הגדולה, נקראים רבים מהעובדים והמנהלים לשיחה ומפוטרים באופן מיידי- המחשבים שלהם  ננעלים מבעוד מועד, הטלפונים הסלולאריים שלהם נחסמים . הם יקבלו פיצויים מוגדלים, אך מקומם כבר לא בין עובדי החברה המגלגלת מסחר במיליארדי דולרים.
מתחת לאפם של אנשי הביטחון עובר ידיים דיסק ועליו נתונים שיתגלו במהרה כהרי אסון לעתידה של החברה. הפתרון היחיד הנראה לעין הוא כזה שלא כל עובדי החברה יוכלו לחיות איתו.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

 

היעלמות ברחוב 7 \ VANISHING ON 7TH STREET

חשיכה פתאומית שוררת בכל רחבי כדור הארץ. כשהאור חוזר, מתגלה שאנשים רבים נעלמו מעל פני האדמה. הזכר היחיד לאנשים הנעדרים הם הבגדים אותם לבשו, שכעת שוכבים זנוחים על הקרקע. המצב מחמיר - אור היום כמעט ונעלם לחלוטין, והחשיכה הופכת לדומיננטית יותר. חבורה של ניצולים מדטרויט, החיים תחת אמונה שהם הניצולים היחידים של הקטסטרופה הבלתי מוסברת הזאת, מנסים ולמצוא באפילה מקורות אור בכדי לשרוד.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

מלון מריגולד האקזוטי |  The Best Exotic Marigold Hotel

הסרט עוקב אחרי קבוצה של גמלאים בריטים שמחליטים לעבור להודו ולהפוך את הפרישה שלהם לפחות יקרה ויותר אקזוטית. הם מוקסמים מהפרסומים על מלון מריגולד החדש, ותשוקתם לחיים של פנאי ומנוחה גורמת להם לעבור להתגורר בו. אבל מיד בנחיתתם, הם מבינים שהמלון פחות מפנק ומפואר ממה שהם דמיינו. דרך החוויות המשותפות שהמלון המפוקפק הזה מזמן להם, הם מגלים שהחיים ממשיכים ושהאהבה יכולה לבעור אם רק יניחו את העבר מאחור

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

המבצר האחרון לצפייה ישירה  -  (2012) -  Ironclad   

הסרט המבצר האחרון הוא אחת ההפקות הגדולות ביותר באנגליה בשנים האחרונות, הוא מביא היישר מבין דפי ההיסטוריה את סיפורם המדהים והאמיץ של קבוצת ברונים אצילים במאה ה - 13 באנגליה, שפעלו כדי להגן על ארצם.
 הם מאלצים את המלך ג׳ון (פול ג׳ימאטי) לחתום על הסכם ה״מגנה כרטה״, אשר החליש את כוחו של המלך וחיזק את כוחם ואת כוחו של העם. זמן קצר לאחר החתימה המלך חוזר בו מההסכם ויוצא עם צבא שכירי חרב למלחמת חורמה במורדים שעומדים מולו, והצדדים נלחמים בקרב קשה שנערך במבצר רוצ׳סטר בוויילס

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

גברים בשחור 3 לצפייה ישירה - (2012) - Men in Black 3

כרגע נראה שהסוכן ג'י (וייל סמית') יסע בזמן לשנת 1969 לפגוש את הגרסה הצעירה של טומי לי ג'ונס הסוכן קי. לא ידוע עם זה קשור אבל בשנת 1969 אמריקאי אחד עשה צעד קטן לאדם אבל צעד גדול לאנושות.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

בלתי נשכחים 2 לצפייה ישירה  – (2012) - The Expendables 2

בלתי נשכחים 2 לצפייה ישירה
ברני רוס (סילבסטר סטאלון) חוזר, והפעם עם קבוצה משופרת אל מול מטרה שאמורה להיות קלה, אבל ברגע שאחד מאנשיו נרצחים בעת פעולה, הם נכנסים אל תוך חיפוש ארוך שמביא אותם לשטח אויב, ואל איום לא צפוי

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

בית בטוח לצפייה ישירה  – (2012) - Safe House

"בית בטוח" הוא סרט פעולה בכיכובם של דנזל וושינגטון וראיין ריינולג. רנולדס משחק סוכן CIA שמוטלת עליו המשימה להגן על נוכל (וושינגטון) שאמור להעיד בבית משפט. אבל לאחר שבית המבטחים הראשון נהרס על ידי החברה הרעים, הם צריכים להגיע לבית מבטחים נוסף כאשר המתנקשים מאחוריהם. את הסרט ביים הבמאי השבדי דניאל אספינוסה ("כסף מהיר") שזה סרטו ההוליוודי הראשון.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 


 

 

The Avengers הנוקמים לצפייה ישירה

The Avengers הנוקמים לצפייה ישירה
הסרט שמאחד את צוות גיבורי העל איירון מן, ת'ור, קפטן אמריקה, הענק הירוק ועוד.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 

 


 

ג'ק וג'יל לצפייה ישירה

ג'ק וג'יל הוא סרט קומדיה המתאר את ג'ק סדלסטיין (אדם סנדלר), מנהל משרד פרסום מצליח שחי בלוס אנג'לס עם אשתו היפהפייה ארין (קייטי הולמס) וילדים. המשפחה המאושרת מבקרת כל שנה בחג ההודיה אצל תאומתו הזהה של ג'ק, ג'יל (אדם סנדלר). התלותיות של ג'יל והתנהגותה הפסיבית-אגרסיבית מוציאה את ג'ק מדעתו, והופכת את חייו השלווים של ג'ק לסיוט אמיתי.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 


 

 

 אמיצה  לצפייה ישירה

Brave אמיצה 2012 לצפייה ישירה
מרידה הנסיכה הסקוטית מעדיפה לעסוק בקליעה בחץ וקשת על פני תפקידיה כנסיכה רגילה. באחת מהרפתקאותיה היא משחחרת כוח אפל שמסכן את ממלכתו של אביה. עכשיו היא חייבת לצאת למשימה כדי להציל את הממלכה וגם את שמה הטוב.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 


 

 

THE BIG YEAR הסרט

שלושה צפרים נלהבים מתחרים מי יזהה ראשון את הציפורים הנדירות ביותר בצפון אמריקה במסגרת אירוע שנתי יוקרתי.

 

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

 

משחקי הרעב 2012

כל שנה, על חורבות מה שהייתה פעם יבשת צפון אמריקה, האומה של פאנם מחייבת כל אחד משניים עשר מחוזותיה לשלוח בן ובת תשחורת להתחרות במשחקי הרעב. בחלקם בידור מעוות, בחלקם טקטיקת הפחדה של הממשלה, משחקי הרעב הם אירוע טלוויזיוני ארצי אז "המובלים למנחה" חייבים להילחם אחד בשני עד השורד האחרון.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

 

באטמן 3 עלייתו של האביר האפל

לכל גיבור יש מסע ולכל מסע יש סוף. זה הסרט המסיים את טרילוגיית באטמן של הבמאי המוכשר כריסטופר נולאן. כל מי שכיכב כמעט בשני הסרטים חוזר לפרק השלישי. כריסטיאן בייל, מייקל קיין גארי אולדמן ומורגן פרימן.

 

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 


 

 

איש על הקצה 2012

שוטר לשעבר שסרח עומד על אדן החלון במלון ומאיים לקפוץ. כוחות גדולים של משטרה מתאספים סביב, וכן מוזעקת למקום פסיכולוגית משטרתית שמנסה להניאו מהמעשה. אלא שזוהי הסחת דעת לשוד יהלומים שמתרחש במקום אחר.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

הוגו 2012

נער יתום שחי בתחנת הרכבת המרכזית של פריז מנסה להשלים את הרכבתו של מכשיר מסתורי. מבוסס על הספר "התגלית של הוגו קברה" של בריאן סלזניק.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 

 


 

ספיידרמן המדהים 2012

הסרט "ספיידרמן המדהים" הינו תחילתה של טרילוגיה חדשה אשר מבוססת על שלושת הסרטים הקודמים אך מספרת על התמודדותו של פיטר פארקר (אנדרו גארפילד) מול ההבנה ואופן החיים יחד עם כוחות על חדשים אשר מקבל עקב אירוע חריג.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

 

PREMIUM RUSH 2012

 הסרט מספר על שליח אופנוע שאוסף מעטפה באוניברסיטת קולומביה,
אותו שליח מגלה שהמעטפה היא נחשקת על ידי שוטר מושחת שרוצה אותה בכל מחיר.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 

 


 

ג'יי אדגר

סרט מדובר בבימויו של איסטווד העוסק בג'יי אדגר הובר, ראש ה-FBI השנוי במחלוקת שעל פי האגדות חצה לא מעט גבולות בדרך להגשים את חלומותיו - להגן על ארצות הברית ולהיות גם האיש החזק במדינה.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 

 


 

 

קולומבינה

 לאחר שקטליה בת ה-10 הייתה עדה לרצח הוריה בבוגוטה. היא יוצאת למסע נקמה מסביב לעולם שנמשך 15 שנה כדי לתפוס את הרוצחים של אביה ואימה.

 

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

  לוחם 2012

הנחת לשעבר טומי קונלון (הארדי) חוזר הביתה בפעם הראשונה מזה ארבע עשרה שנה על מנת לגייס את עזרתו של אביו באימונים ל"ספארטה" - תחרות אומנויות הלחימה החשובה בעולם. בתור לוחם מבטיח בעבר, טומי מפלס את דרכו לכיוון הזכיה באליפות בעוד שאחיו, ברנדן (אדגרטון), לוחם לשעבר שהפך למורה, חוזר לזירה במהלך נואש כדי להציל את משפחתו מקריסה כלכלית.

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

יחידה עילית

קצין בדימוס (ג'ייסון סטאתם) נאלץ לקחת מחדש את הנשק לידיו כדי להציל את המנטור שלו (רוברט דה-נירו) מידיו של שוביו האכזריים.

 

למידע וצפייה לחץ >>

 

 

 

 

 


 

1> 2 > 3

 

סרטים לצפייה ישירה ראשי >>

 

 רשימת הסרטים שיצאו ב - 2012  - 2015  >>

 

Ivision
אתר זה נבנה ע"י Ivision - קידום אתרים בגוגל | קישור ממומן